Aktualny repertuar kina Odeon 3D, zwiastuny
oraz recenzje znajdą Państwo na:
www.kino-odeon.pl
21 -August -2014 - 12:07

Zapraszamy do odwiedzenia
oficjalnej strony internetowej
Miejskiego Ośrodka Kultury
w Koluszkach
Podczas Ogólnopolskiego Pokazu Kotów Rasowych wręczono puchary ufundowane przez Burmistrza Koluszek Waldemara Chałata dla:
Kota Best of Best
Kota Publiczności
 Kota Gminy Koluszki

alt

Pokazowi kotów towarzyszyło wiele atrakcji. Uczestnicy mogli obejrzeć występy przedszkolaków z terenu Gminy Koluszki, oraz występy ZTN Oskar, Koluszkowian, zespołu STEP DANCE, występ Magdaleny Pikuły, Marcina Francikowskiego i Piotra Petrykowskiego, a także pokazy karate KKK Kyokushinkai. Dopełnieniem scenicznych występów był wernisaż malarski Anny Kopeć-Twardowskiej i Marii Sadowskiej pt. ”Anna, Maria i Kot”, zabawy sportowe, animacje przeprowadzone przez wychowawców z Punktu Przedszkolnego Mądra Głowa oraz liczne konkursy.

alt

Pucharami i zaproszeniami do kina Odeon 3D nagrodzone zostały także dzieci w najciekawszym przebraniu " za kota" oraz biorące udział w konkursie plastycznym pt. " Kotki. Koty. Kocury” organizowanym przez Miejski Ośrodek Kultury. Dzieci występujące podczas Światowego Dnia Kota zostały zaproszone na słodki poczęstunek, a najmłodsi otrzymali soczki i słodycze ufundowane przez Przewodniczącego Rady Miejskiej w Koluszkach Pana Sławomira Sokołowskiego.